Ką veikti su vaikais savaitgaliais Vilniuje?

Posted: 2018-11-19 by Pusė Musės

Ką veikti su vaikais savaitgaliais Vilniuje?

Savaitgaliais dažnai norime pakeisti aplinką, išbandyti ką nors naujo, kad pirmadienio rytą  kupini įspūdžių ir įkvėpimo galėtume grįžti prie kasdieninių darbų. Atvėsus orams, vis mažiau laiko praleidžiame lauke ir pasirenkame pramogas uždaroje erdvėje.

  1. Norint skaniai pavalgyti siūlome išbandyti vegetarišką šeimos piceriją Casa la familia, kur picos kepamos krosnyje, o desertai ir ledai ruošiami iš ekologiškų produktų. Mums visada smagu praleisti laiką šioje draugiškoje vaikams vietoje, kur vaikai žaidžia fantastiško grožio Čia tikrai, skanu, jauku… vienu žodžiu kaip namuose.
  2. Jeigu ieškote įspūdžių apsilankykite iliuzijų kambaryje (vaikams iki 6 metų nemokamai). Veidrodžių labirintas, optinės iliuzijos, apversti kambariai padaro įspūdį ir sąmišį galvoje. Mums labai patiko disco kambarys. Būtinai pasiimkite fotoaparatą, nors ir telefono nuotraukoms užteks.
  3. Jeigu norite atsipalaiduoti, kol jūsų vaikai žaidžia žaidimo kamabaryje tai siūlome pasirinkti Lobio sala. Nedidėlė bet jauki erdvė patiks vaikams, o jūs galėsite paskaityti knygą ar atrašyti į susikaupusius laškus. Didelį pliusą šis žaidimo kambarys gauna už įrengtą valantį ir dezinfekuojantį orą jonizatorių. Po apsilankymo niekas iš vaikų nesusirgo. Prieš apsilankymą patikrinkite ar nevykstą “uždaras vakarėlis”.
  4. Jai dar nebuvote apsilankykite nesenai atidarytame Zooparke. Visa Zooparko aplinka yra tinkamai pritaikyta gyvūnams, kur jie visada gali pasislėpti nuo lankytojų. Busite sužavėti šalia jūsų vaikščiojančiais lemūrais, jums patiks stebėti surikatus, prerinius šuniukus ar mažas marmozėtes. Įdomu visiems – ir mažiems ir didelėms. Puiki progą poilsiaujant sužinoti ką nors naujo. Savaitgaliais apslinkimas brangesnis 9 eu, darbo dienomis 7 eu (vaikams iki 2 metų nemokamai).
  5. Jeigu ieškote pramogų kalėdiniam laikotarpiui pasirinkite edukacinę veiklą Pažinimo erdvėje Galvasukis http://galvasukis.lt/edukacija-kaledos/. Per dvi valandas pagaminsite ypatingą kalėdinį žaislai, galėsite išbandyti interaktyvius eksponatus ir žaidimus, galėsite pasisemti naujų idėjų. Kaina 6 eu.

No Comments

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *