idėjos – ką padaryti iš senų atvirukų?

Posted: 2018-12-11 by Pusė Musės

idėjos  – ką padaryti iš senų atvirukų?

Kaip iš seno padaryti naują? Šįkart renkamės atvirukus!

Taigi…

Ką galima padaryti iš senų atvirukų?

  1. Naudoti atvirukai, labai paprastai gali tapti visiškai naujais, tereikia pasitelkti šiek tiek fantazijos ir kūrybos! Viskas yra tikrai labai paprasta, tereikia iškirpti vieną elementą iš senų atvirukų ir aplink jį nupiešti naujus, arba iškirpti iš kelių atvirukų ir suklijuoti į vieną bendrą, nupiešti foną, dekoruoti spalvotais dažais, štampuoti, ir pan. Dažnai vaikui užtenka vieno elemento, vieno konkretaus objekto ir iš jo jis gali sukurti visą istoriją, naujajame atviruke 🙂 naujasis atvirukas gali tapti puikia rankų darbo dovana Kalėdų proga.
  2. Beveik kiekvienas atvirukas gali pavirsti nauja dėlione. Sukarpykite atviruką į mažesnes detales ir pralinksminkite vaiką nauju galvosūkiu.
  3. Senasis atvirukas gali padėti įdomiai dekoruoti dovaną – galima iškirpti pirmąją vardo raidę žmogaus, kuriam įteiksite dovaną; arba tiesiog iškirpti kortelę, kurioje bus parašytas jo vardas.
  4. Iš daugybės iškarpytų atvirukų elementų sukurkite koliažą pvz. Kalėdos pasakų šalyje. Smagus laikas kartu karpyti, galvoti istorijas ir jomis dalintis – pats tas ilgiems žiemos vakarams. O dar tai puiki galimybė surengti Kalėdinę parodą.
  5. Senas atvirukas gali tapti nauju skirtuku, kurį smagu padovanoti kartu su gera knyga.

No Comments

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *