mokomės kitaip

Posted: 2020-03-15 by Pusė Musės

mokomės kitaip

Leidžiant laiką namuose dažnai susigundome žiūrėti daug filmukų ar žaisti kompiuterinius žaidimus. Mūsų smegenys pasirenką tokį veiksmą, kuris reikalauja mažiau energijos arba yra tiesiog lengvesnis.

Ieškojome įdomių virtualių užsiėmimų (vaikams nuo 6 metų), kurie galėtų sudominti ir kitus šeimos narius.

Jeigu jūsų televizoriaus operacinė sistema android, rekomenduojame naudoti chrome cast (chrome, opera naršyklėje). Tokiu būdu pajungsite savo nešiojamą kompiuterį ar telefoną prie televizoriaus.

Virtualios (online) pramogos:
1. https://www.google.com/intl/lt/earth/ bei https://www.google.lt/maps/ – tai ne tik puiki erdvė susipažinti su geografijos pradmenimis, bet ir galimybė pažaisti! Pabandykime surasti šalį, miestą, gatvę ar lankytiną vietą: Eifelio bokštą, Koliziejų, „Baker street“ gatvę, Egipto piramides ir pan. Suraskime mūsų draugų, gyvenančių kitame mieste ar kitoje šalyje, namus.
2. https://artsandculture.google.com – tai tikras lobis besidomintiems menu, menininkų gyvenimu, mada, istorija. Labai dauuug įdomios medžiagos – kiekvienam pagal susidomėjimą. Mums labai patiko Fridos Kahlo muziejus bei Egipto ekspozicija Britų muziejuje.
3. Audioknygos – lietuviška platforma https://www.audioknygos.lt/78-nemokamos-lietuviskos-audio-knygos-3/ – knygos daugiau skirtos mokiniams, nors galima kažką įdomaus paklausyti ir jaunesniems vaikams.
4. http://goart.fotor.com, https://deepdreamgenerator.com/ , https://deepdreamgenerator.com/ – erdvė pažinti įvairius piešimo stilius bei koreguoti savo nuotraukas. Galima užsiregistruoti ir per facebook paskyrą. Tiesa kartais nuotraukų „keitimo“ procesas užtrunka ir reikia porą minučių palaukti. Pamatykite keletą nuotraukų įrašo apačioje.
5. https://studio.code.org/courses, https://scratch.mit.edu – programavimo pagrindai vaikams. Informacija pateikiama suprantama žaidimo forma ir yra galimybė pasirinkti lietuvių kalbą.
6. https://explore.org/livecams – tiesioginės transliacijos iš įvairių vietų. Galima stebėti gyvūnų gyvenimą realiu laiku. Galimybė pasirinkti iki 60 kamerų viename langelyje.
7. https://solarsystem.nasa.gov/interactives/ – visiems neabejingiems kosmosui ir astronomijai bus įdomios Nasa interaktyvios programos
https://spaceplace.nasa.gov/menu/sun/ – kosmosas ir astronomija vaikams per žaidimus ir atsakymus į klausimus (anglų kalba).

Nepamirškite daryti pertraukų! Visa diena namuose be judesio gali virsti tikru pragaru.
Mes darome mankštą, šokame, rengiame madų šou, sudarome kliūčių ruožą ir būtinai tvarkome namus.

1 Comment

  • Jolanta 2020-03-18 at 12:10

    Puikios užduotėlės

    Reply

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *