žaidimai lauke

Posted: 2019-08-13 by Pusė Musės

žaidimai lauke

Važinėti dviračiu, paspirtuku, riedučiais, spardyti kamuolį, žaisti žaidimų aikštelėje…kuo gi dar galima užsiimti lauke?

  1. Stebėkite.
  • Mieste galima pastebėti daiktus padarytus iš įvairių medžiagų. Suraskite 5 metalinius, medinius ir plastikinius dalykus.
  • Stebėkite debesis, jų formas, aptarkite ką jums primena debesų formos. Pakalbėkite ką dar galima stebėti danguje (paukščiai, lėktuvai, saulė, mėnulis, žvaigždės, oro balionai).
  • Pastebėkite įdomius architektūros elementus (balkono, langų formas, namų ir pastatų papuošimus ir. pan.).
  • Kas supa Jūsų namą? Gatvės, pastatai, žaidimų aikštelės, parduotuvės ir pan. Grįžę namo nupieškite žemėlapį.
  • Pastebėkite kokie paukščiai gyvena mieste, stebėkite jų elgesį – kaip valgo, kur ieško maisto, kaip prausiasi balose, kur turi savo namus ir pan.
  1. Eidami pasivaikščioti užsukite į paštą ir išsiųskite pačiu kurtus atvirukus.
  2. Siūlome išbandyti seklio paruoštukus ir susekti tai, kas pavaizduota lape.
  3. Po lietaus surengti sraigių lenktynes (Per didinamąjį stiklą suskaičiuokite, kuri sraigė ant savo kiauto turi daugiausia apvijų – ta sraigė seniausia;)
  4. Žaidimas apie gamtą TAIP/NE – pasakome vaikui teiginį į kurį jis turi atsakyti taip arba ne. Klausimų pavyzdžiai: ar visi medžiai turi lapus? Ar visi paukščiai moka skraidyti? Ar tik paukščiai skraido? Paukščiai valgo tik žole? Visi paukščiai turi snapą? Kuo aukščiau tuo šalčiau? Po ąžuolu surasime daug gilių?

No Comments

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *