žiemos pasivaikščiojimai

Posted: 2019-02-06 by Pusė Musės

žiemos pasivaikščiojimai

Kartais į lauką išeiname tik pasivaikščioti, nelipdome sniego senių, nečiuožinėjome rogutėmis, tiesiog einame. Į parduotuvę, į autobusų stotelę ar bet kur kitur. Tačiau mums dažniausiai ir šį laiką norisi paįvairinti. Taigi keletas idėjų, kaip žiemos pasivaikščiojimą paversti įdomiu ir turiningu:

  1. Kalnų ekspedicija – dabar tiek daug sniego, kad visai smagu užkopti ant sniego kalno įsivaizduojant, kad tai didelis ir tikras kalnas, o tu alpinistas. Štai mūsų apylinkėse beveik visi kalnai Everestai ir tik keletas pasitaikė mažesnių – Monblanų.
  2. Pėdsakų sekimas – gyvūnų ir paukščių pėdsakų stebėjimas, sekimas ir aišku istorijų kūrimas (kas ėjo? kur ėjo? Kodėl pėdsakai baigiasi? Kas, išskyrus gyvūnus, palieka pėdsakus?)
  3. Snaigių ir sniego stebėjimas su padidinamuoju stiklu.
  4. Susiraskite pagaliukų ir eidami pieškite savo kelią sniege. Čia labai tiktų prisiminti pasaką apie Jonuką ir Gretutę.
  5. Žiemos seklys – eidami pasivaikščioti galite atsispausdinti mūsų kurtą ruošinuką. Bandykite vaikščiojant atrasti lape esančius objektus, o pažymėti juos galėsite ir šiltai sugrįžę namo.

 

No Comments

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *