ZOOPARK Vilniuje

Posted: 2018-09-06 by Pusė Musės

ZOOPARK Vilniuje

NAUJA EDUKACINĖ VIETA VILNIUJE, ŠEIMOMS SU VAIKAIS – @ZOOPARK. Vasaros pabaigoje, duris Vilniuje atvėrė naujas ZOOPARK, Ogmios mieste. Štai ten mes ir pasitikome mokslo metų pradžią, knietėjo pamatyti, susipažinti ir žinoma patirtimi pasidalinti su jumis

🙂 taigi, naujasis Zoopark siūlo lankytojams iš arčiau susipažinti su 65 rūšių gyvūnais. Ir tai turbūt yra pati geriausia gamtos pažinimo pamoka. Gyvūnų negalima maitinti, tačiau didelį įspūdį palieka šalia tavęs žengiantys, valgantys lemūrai, ar žaidžiančios mažos beždžionėlės – marmozetės. Mums pasisekė pamatyti ir vėžlių ,,pasimatymą“ ir tai žinoma labiausiai atkreipė vaiko dėmesį, bet kolkas paaiškinimas buvo labai paprastas – tai jų toks žaidimas. Iki tikrų gamtos pamokų atrodo dar šiek tiek per anksti 🙂 Visa Zooparko aplinka yra tinkamai pritaikyta gyvūnams, kur jie visada gali pasislėpti nuo lankytojų. Patiko didelės ir švarios erdvės, mieli darbuotojai, kurie noriai bendrauja, pasakoja ir supažindina su gyvūnais. Labai smagūs jų žali marškinėliai, kuriuose ant nugaros yra skirtingi edukaciniai užrašai, pvz – kadaise gyvatės turėjo kojas. Zoopark Vilniuje siūlo edukacinius užsiėmimus darželiams ir mokykloms (kaina 6 eur), bei gimtadienio kambarių nuomą (darbo dienomis kaina 20 eur, o švenčių ir savaitgaliais 30 eur) – vaikai gali laiką praleisti gimtadienio kambaryje ir bet kada „nusileisti į gyvūnų teritoriją“.
Apsilankymo kainos darbo dienomis 7 eur, savaitgaliais ir švenčių dienomis 9 eur. Šeimoms taikomos nuolaidos, vaikams iki 2 m. įėjimas nemokamas 🙂 Tai apsilankykite, pažinkite, pamatykite.

No Comments

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *