kuriame dovanas su vaikais

Posted: 2018-12-14 by Pusė Musės

kuriame dovanas su vaikais
  1. Norėdami pradžiuginti maža, bet miela dovanėle nusipirkite kvepiančią žvakę, o kartu su ja padovanokite vaiko puoštą degtukų dėžutę. Mes šiam darbeliui išnaudojome rudenį rinktas giles, kurias spalvinome viduje dažais , skirtais porcelianui; papuošimui labai pravertė karoliukai, sagos, piešinukai ir spalvotas popierius. Dekoracijos gerai laikosi tvirtinant karštais klijais.
  2. Sukurkite saldžią dovanėlę – į vieną maišelį įberkite kakavos, o i kitą mažų zefyriukų. Viską papuoškite vaiko piešiniais ir drąsiai dovanokite saldžią akimirką artimiesiems. Į tokį papuoštą maišelį galima įdėti arbatą, sausainius, riešutus ir pan.

3.Pasiūlykite vaikui kartu sukurti eglės papuošimą. Mes šiais metais siuvinėjome snaiges, kurios papuoš mūsų eglutę.

  1. Nepaslaptis, geriausia dovana – knyga, o knygą smagu dovanoti su skirtuku. Kartu su vaikais galima sukurti įvairių variantų. Mes išnaudojame vasarą džiovintas gėles, senus kalėdinius atvirukus, bei pasinaudojome įvairių formų kirtikliais ir lipnia juostele.
  2. O šią idėją prieš 5 metus norėjome pasiūlyti LIPTON bendrovei , bet taip ir neišdrįsome J

Mūsų mintis –  Kūrybiška arbata – ant kiekvieno pakelio, tiksliau ant kiekvieno popieriuko užrašome įdomų klausimą. Kiekvieną kartą geriant arbatą bus proga lavinti savo vaizduotę ir kūrybinį mąstymą. Galimi klausimai apmąstymams:

Kaip pavadintum savo salą?

Sugalvok būdus, kaip išgelbėti pasaulį nuo ekologinės krizės?

Kas tave įkvepia?

Kokį maistą norėtumei paragauti?

Kas būtų jei gyvūnai mokėtų skraidyti?

Kas tave padaro laimingu?

Tavo mėgstamiausias vaikystės žaidimas?

Nepamirškit, vaikai puikūs pagalbininkai puošiant, bei dalyvaujant kūrimo procese.

No Comments

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *