Velykų žaidimai vaikams

Posted: 2019-04-16 by Pusė Musės

Velykų žaidimai vaikams
  1. Velykų užduotys kiaušiniuose – paslėpkite kiaušinius įvairiose buto, namo ar kiemo vietose, tegul vaikai juos suranda, atlieka užduotį ir gauna mažas dovanėles ar saldainius. (užduočių lapas galerijoje)
  2. Velykų abėcėlė – tegul visa šeima pasidalina grupelėmis po 2-3 žmones ir iš kiekvienos abėcėlės raidės sugalvoja žodį Velykų tema. (užduočių lapas galerijoje) Kitas žaidimo variantas – visa šeima susėda ratu, ir perduoda vienas kitam kiaušinį. Siūloma pradėti nuo žodžio kiaušinis, jį pasako pirmas žmogus perduodamas kiaušinį šalia sėdinčiam, kuris turi pasakyti žodį iš paskutinės raidės paskutinio žodžio. Visi žodžiai turi būti susiję su pavasariu ir Velykomis.
  3. Kiaušinių ridenimas – senovinis, labai populiarus ir visiems žinomas žaidimas, kuris suburia ir visą šeimą.
  4. Kiaušinio stiprumo tikrinimas – vienas laiko kiaušinį kitas daužia, laimi tas kurio kaiušinis lieka sveikiaus
  5. Margučių nešiojimas šaukšte – šeima pasidalina į dvi komandas, kiekvienas narys dalyvauja estafetėje ir turi nunešti į krepšį kiaušinį šaukšte, laimi ta komanda kurių margučiai liko sveikiausi.
  6. Šokis tarp kiaušinių – išdėliojame kiaušinius ant grindų, ir bandome ritmiškai šokti, laimi tas, kuris neužmins ant kiaušinių.
  7. Kiaušinių labirintas – išdėliojame kiaušinius kambaryje, šeima pasidalina į komandas, kiekvienoje po 2. Vienam iš komandos narių užrišamos akys, o jo porininkas jam įvardina, kaip jis turi eiti, kad neužmintų ant kiaušinių.

 

No Comments

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *